Obozy językowe

W związku z pandemią Covid-19 odwołujemy wszystkie obozy językowe Lato 2020
 
 
English Camps 2020, to już VIII edycja obozów językowych dla dzieci i młodzieży. Każdy obóz posiada ciekawy i bogaty program autorski prowadzony w 100% w języku angielskim.
Lokalizacje obozów - nasze obozy organizowane są w atrakcyjnych kurortach nad morzem, nad jeziorami i w górach. Wszystkie hotele i pensjonaty poddawane są kontroli przez Straż Pożarną.
Transport – wszystkie nasze autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę, wi-fi, video. Autokary i kierowcy przechodzą kontrolę policji przed każdym wyjazdem dzieci i młodzieży na obóz.
Kadra – wychowawcami na naszych obozach są dyplomowani nauczyciele – native speakers oraz mgr filologii angielskiej z bardzo dużym doświadczeniem z międzynarodowych szkół.
English Pro Academy jest licencjonowanym organizatorem turystyki dla dzieci i młodzieży, a wszystkie obozy podlegają zatwierdzeniu przez Kuratorium w Warszawie.
Polar express.jpg

GÓRY - LUTY 2020 - POLARNY EXPRESSMiejsce: Poronin obok Białki Tatrzańskiej i Zakopanego, Termin: 09-15.02.2020 Kategoria: Dzieci i młodzież Trzy grupy wiekowe: 7-13lat; 14-18lat Transport: z Warszawy (możliwość dołączenia w Radomiu, Kielcach, Krakowie) Winter Camp to sportowo-językowy obóz zimowy składający się z sekcji sportowej i językowej.


Do ściągnięcia:

Informacje o obozie.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

 

 

Malta - Lipiec 2020 – „20tys. mil podmorskiej żeglugi”

Miejsce: Malta, Bugibba
Termin: 21-30.07.2020
Kategoria: Dzieci i młodzież
Uczestnicy: 12-17lat
Transport: samolot z lotniska i. F. Chopina w Warszawie

„20tys. mil podmorskiej żeglugi” to obóz przygodowo-językowy, prowadzony w całości w języku angielskim w samym sercu nadmorskiego miasteczka na Malcie.

Do ściągnięcia:

Informacje o obozie.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

 

Rowy - Sierpień 2020 – „Mamma Mia”

Miejsce: Polska, Rowy (k. Ustki)
Termin: 11-22.08.2020
Kategoria: Dzieci i młodzież
Uczestnicy: 7-17lat (podział na grupy wiekowe)
Transport: autokar z Warszawy i z Bydgoszczy

„Mamma Mia” to obóz artystyczno-przygodowo-językowy, prowadzony w całości w językuangielskim nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego.

 

Do ściągnięcia:

Informacje o obozie.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

)
Poprzednie obozy