Obozy językowe

English Camps 2019, to już VII edycja obozów językowych dla dzieci i młodzieży. Każdy obóz posiada ciekawy i bogaty program autorski prowadzony w 100% w języku angielskim.
Lokalizacje obozów -  nasze obozy organizowane są w atrakcyjnych kurortach nad morzem, nad jeziorami i w górach. Wszystkie hotele i pensjonaty poddawane są kontroli przez Straż Pożarną.
Transport – wszystkie nasze autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę, wi-fi, video. Autokary i kierowcy przechodzą kontrolę policji przed każdym wyjazdem dzieci i młodzieży na obóz.
Kadra – wychowawcami na naszych obozach są dyplomowani nauczyciele – native speakers oraz mgr filologii angielskiej z bardzo dużym doświadczeniem z międzynarodowych szkół.
English Pro Academy jest licencjonowanym organizatorem turystyki dla dzieci i młodzieży, a wszystkie obozy podlegają zatwierdzeniu przez Kuratorium w Warszawie.
Malta.jpg

Malta 2019, Obóz językowo-przygodowy  - Exploatorzy Malty

Miejsce: Malta, Saint Julian's, The St George's Park Hotel
Termin: 02-11.07.2019
Kategoria: Dzieci i młodzież
Uczestnicy: 12-18 lat 
Transport: z Warszawy

"Exploratorzy Malty to kolejna edycja obozu językowo-przygodowo-dziennikarskiego, prowadzonego w całości w języku angielskim w samym sercu nadmorskiego miasteczka Saint Julian's na Malcie. Celem uczestników jest odkrycie wyspy i poznanie jej zakamarków na tyle dobrze, by mogli opracować przewodnik, dzięki któremu kolejni turyści odnajdą drogę wśród słonecznych uliczek."

Do ściągnięcia:

Informacje o obozie.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

gwiazda london.jpg

Londyn 2019, Obóz językowo-artystyczny – Be a star in London

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania, The Queen's Hotel
Termin: 14-20.07.2019
Kategoria: Dzieci i młodzież
Uczestnicy: 10-13 lat; 14-18lat
Transport: z Warszawy

"Be a Star in London to obóz organizowany w stolicy Anglii – tam gdzie biło serce Imperium Brytyjskiego! To stąd pochodzą znani aktorzy i zdobywcy Oskarów jak: Daniel Day-Lewis Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston, Idris Elba, Michael Caine i wielu innych! W tym samym miejscu swoje niepowtarzalne sztuki tworzył Shakespeare. Wystawiano je w znanym na całym świecie teatrze The Globe, w którym weźmiemy udział w warsztatach aktorskich! Zwiedzimy również Londyn wraz z jego sztuką uliczną i  galeriami!"

Do ściągnięcia:

Informacja o obozie London.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa London.pdf

Regulamin obozu.pdf

viking 2.jpg

Podlasie 2019, Obóz językowo-przygodowy – Wyspa Wikingów

Miejsce: Podlasie, Serwy
Termin: 22.07-02.08.2019
Kategoria: Dzieci i młodzież
Trzy grupy wiekowe: 7-9 lat, 10-13 lat, 14-18 lat 
Transport: z Warszawy i z Bydgoszczy

"Wyspa Wikingów to obóz językowo-przygodowy, który odbywa się w samym sercu Puszczy Augustowskiej. Przeniesiemy się w czasy dzielnych Wikingów poznając ich życie, zwyczaje i kulturę. Obóz podzielony jest na sekcje, dzięki którym każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje możliwości, poznać niesamowity świat Wikingów, przeżyć niezwykłe przygody oraz zdobyć przydatne umiejętności. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim i dostosowane są do wieku i umiejętności językowych uczestników"

Do ściągnięcia:

Informacje o obozie 7-13 lat.pdf

Informacje o obozie 14-18 lat.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

Fotolia_120849030_M.jpg

Pałuki 2019, Obóz językowo-przygodowy – Słowianie gra mitologiczno-przygodowa

Miejsce: Pałuki, Jezioro Ostrowieckie
Termin: 05-16.08.2019
Kategoria: Dzieci i młodzież
Trzy grupy wiekowe: 7-9 lat, 10-13 lat, 14-18 lat 
Transport: z Warszawy i z Bydgoszczy

"Słowianie: Gra Mitologiczno-Przygodowa to obóz językowo-przygodowy, prowadzony dwujęzycznie, w języku angielskim i polskim. W samym sercu historycznej krain Pałuk, nad krystalicznie czystym jeziorem, uczestnicy wcielą się w rolę graczy. Wspólnie spróbujemy rozwikłać zagadkę tajemniczych znaków pozostawionych przez żyjących tu niegdyś Słowian! Żeby zrozumieć ich znaczenie, uczestnicy będą musieli podjąć wyzwania sekcji: sportowej (piorun Peruna), wodnej (kropla Mokosz), craftingowej (róg Welesa), kulinarnej (kwiat Marzanny), survivalowej (słońce Swaroga) oraz wziąć udział w podróżach do Biskupina i Gniezna! Za zwycięstwo w grze, uczestników czeka nagroda! Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim i dostosowane są do wieku i umiejętności językowych uczestników"

Do ściągnięcia:

Informacje o obozie 7-13 lat.pdf

Informacje o obozie 14-18 lat.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf

Umowa.pdf

Regulamin obozu.pdf

)
Poprzednie obozy