Nauka Języków Obcych

English Pro Academy to Szkoła Języków Obcych z ponad 20-letnią tradycją. Uczymy j. angielskiego oraz wszystkich innych języków. Szczycimy się indywidualnym podejście do każdego Studenta, rozumiejąc, że każdy ma inne potrzeby. Uczymy od 1-go do 101- go roku życia !!!

SENIORZY

Szkoła języków obcych English Pro Academy, prowadzi zajęcia dla Seniorów, w tym słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Kursy języków obcych odbywają się przed południem od poniedziałku do piątku, raz w tygodniu po 90 minut. Kursy dla studentów Seniorów to niepowtarzalna okazja by spotykać się w miłym towarzystwie.

jezyk_seniorzy.png

DZIECI I MŁODZIEŻ

Zapewnij swojemu dziecku dobry start. Już dziś może w interesujący sposób poznać język przyszłości. Choć dzieci najszybciej przyswajają wiedzę, wymagają jednocześnie specjalnych metod i wykwalifikowanej kadry. To wszystko znajdziesz w English Pro. Jedna godzina lekcyjna to 45 minut. Liczba godzin dopasowana jest do indywidualnych potrzeb studentów.

Jezyk_dzieci.png

SKYPE

Bardzo elastyczny kurs dla osób dorosłych i dzieci, uwzględniający możliwości czasowe naszych studentów. Kurs jest oparty na autorskim programie. Kładzie nacisk przede wszystkim na komunikację i używanie "żywego języka", równocześnie obejmując standardowe zajęcia z gramatyki. Jedna godzina lekcyjna trwa 60 min. 

jezyk_skype.png